27.03.2018

Розширив лінійку новий потужний 20-кубовий паливозаправник

20-кубовий АТЗ-20 на базі шасі КрАЗ-63221

На базі автомобілів КрАЗ у лінійці паливозаправників з'явився більш потужний - 20-кубовий АТЗ-20. Устаткування змонтовано на одній з найпопулярніших моделей автомобілів КрАЗ, який немає рівних в умовах бездоріжжя - повнопривідному автомобілі-шасі КрАЗ-63221 (6х6), оснащеному 375-сильним дизельним двигуном Євро 5. По ТЗ клієнта, крім стандартної комплектації, двигун має передпусковий підігрівач, у гальмівній системі встановлена АБС, кабіна обладнана кондиціонером, сидіння - пасками безпеки. Монтажна довжина рами шасі КрАЗ-63221 збільшена до 7460 мм.

Призначення автоцистерни - перевезення по дорогах загального користування і бездоріжжю, та тимчасового зберігання світлих нафтопродуктів. Односекційна цистерна виробництва української компанії «Еверласт» (м. Одеса.) виконана з низьколегованої сталі. Вона має наливання продуктів верхнє і через заливну горловину, злив гравітаційний і через насосну установку, мірну видачу палива через заправний модуль.

Контрагент ПрАТ «АвтоКрАЗ» замовив даний паливозаправник для одного зі своїх ГЗК, де АТЗ-20 буде задіяний для оперативного забезпечення паливом власного автогосподарства. На базі КрАЗа раніше встановлювалися цистерни для перевезення питної і технічної води, а також нафтопродуктів обсягами 8, 10, 12 і 15 кубометрів. Розробники і виробники спец надбудов та замовники спецвиробу, відзначають, що вибір бази - потужне вітчизняне шасі КрАЗ-63221, під встановлення спецобладнання обумовлений високою міцністю кразівської рами за рахунок застосування лонжеронів з гарячекатаним швелером.

На базі всюдиходів КрАЗ, було встановлене спецобладнання, що широко застосовується військовими, гірниками, газовиками і нафтовиками.

Автопаливозаправник АТЗ-20 у даний час готується до відвантаження споживачеві.

Назад к другим новостям