13.06.2018

Вахтові автомобілі КрАЗ відвантажені філіалам «Укргазвидобування» які виготовленні згідно тендерної документації

спеціалізовані автомобілі ФПВ-14224 на базі шасі КрАЗ-5233НЕ

Відвантаження «КрАЗом» на адресу філій ПАТ «Укргазвидобування» виготовленої згідно тендерної документації продукції тривають. На сьогоднішній день спеціалізовані автомобілі ФПВ-14224 із нещодавно виграних на «Прозорро» тендерів, виготовлені на повнопривідному шасі КрАЗ-5233НЕ, відправилися до пунктів призначення.

спеціалізовані автомобілі ФПВ-14224 на базі шасі КрАЗ-5233НЕ

Різниця між машинами потужність двигунів та конструкцією надбудов. Вахтовки із крупного тендеру мають 375-сильний дизельний двигун Євро 5, механічну 9-ступеневу КП. Спецнадбудова, виробництва ПрАТ «Нафтоавтоматика» (м. Полтава), на вимогу замовника, оригінальної конструкції. Зокрема, стандартний кузов-фургон на 22 пасажирських місця, у даному випадку, розраховано на 15 пасажирів. Проте є додатковий вантажний відсік для зберігання необхідного інструменту і обладнання, підйом до якого здійснюється за допомогою висувної драбини. Сидіння – напівм’які, травмонебезпечні із ременями безпеки. Кузов-фургон і кабіна мають стаціонарний двосторонній переговорний пристрій. Передбачена подвійна система опалення: від автономного повітряного обігрівача салону 4 кВт та від системи охолодження двигуна з двома радіаторами обігріву салону 12 кВт.

 alt=">

Окрема одиниця має 300-сильний двигун Євро 5 із підігрівачем двигуна в зимовий період. Є опалювач кабіни водія, кондиціонер.

спеціалізовані автомобілі ФПВ-14224 на базі шасі КрАЗ-5233НЕ

спеціалізовані автомобілі ФПВ-14224 на базі шасі КрАЗ-5233НЕ

Кунг також виробництва ПрАТ «Нафтоавтоматика» - на 22 пасажира, комфортні місця для сидіння обладнані трьохточковими пасками безпеки.

автомобілі ФПВ-14224 на базі шасі КрАЗ-5233НЕ

Вахтовки пофарбовані у традиційний для «Укргазвидобування» колір, із обох сторін фургону - логотип компанії. Співпраця триває, завершення виконання тендерних зобов’язань планується восени.

Назад к другим новостям