04.01.2019

На КрАЗ завітали представники бізнес-кіл Західної Африки

На КрАЗ завітали представники бізнес-кіл Західної Африки

27 грудня 2018 року на Кременчуцький автозавод завітали представники бізнес-кіл Західної Африки. Вони приїхали, щоб ознайомитися зі зразками продукції ПрАТ «АвтоКрАЗ» цивільного і подвійного призначення. Гостей з далекої країни не злякали наслідки снігопаду і затори на дорогах, які були на той час .

Гостям із Західної Африки показали лінійку серійної і нової техніки, що випускається автозаводом. Особливу увагу західних бізнесменів отримали автомобіль-рефрижератор на базі КрАЗ-5401Н2 (4х2) і автоцистерни для перевезення питної води на базі повнопривідних шасі 6х6 та 4х4. Вони відзначили, що доставка води і продовольства в віддалені регіони країни - найактуальніша проблема в їх країні.

Із великим задоволенням гості оглянули автомобілі подвійного і військового призначення: КрАЗ-6322, КрАЗ-5233, важку бронетехніку КрАЗ-Шрек, КрАЗ-Фіону, КрАЗ-Халка. Свій інтерес вони пояснили тим, що ці моделі користуються попитом в Африці. Знімали на відео і аплодували КрАЗ-Шреку, який блискуче показав свою високу прохідність по кучам снігу та сніжному покриву висотою 1,7 метра.

Крім іншого, гостям показали навчальний центр підприємства, який отримав високу оцінку за сучасне технічне оснащення класів, оригінальні діючі макети вузлів і агрегатів, інтерактивні схеми різних систем автомобіля. Вони відзначили, що навчання техніків і водіїв дуже важливо для надійної роботи машин і вони схвалюють закріплене у зовнішньоекономічних контрактах положення про навчання механіків і водіїв із видачею відповідних сертифікатів підприємства.

Слід зазначити, що Африканський ринок, як і раніше, в структурі експортних продажів ПрАТ «АвтоКрАЗ» займає лідируючі позиції. Крім військових машин, тут активно використовується різна спецтехніка КрАЗ, лісовозна техніка для транспортування колод з джунглів на переробні заводи, повнопривідні самоскиди для будівництва доріг та ін. «АвтоКрАЗ» має намір активно розширювати свою присутність в країнах Африки.

Назад к другим новостям