07.02.2019

​КрАЗ виготовив оригінальні спецмашини

Спецмашини КрАЗ-6511В4

Вигравши тендер на ProZorro «АвтоКрАЗ» ще в минулому році отримав замовлення на партію оригінальних спецмашин 6х4 з краном маніпулятором.

Два автомобіля не так давно вже вирушили до покупців - в Красноград Харківської області на підприємство теплових мереж і Київ, в ДП «Укрметртестстандарт».

Спецобладнання виробництва «Заводу спеціального обладнання» (Іркліїв, Черкаська обл.), базується на бортовому автомобілі КрАЗ-6511В4 нового перспективного покоління беськапотних автомобілів. Комплектація машин - стандартна: 375-сильний двигун Євро 5, механічна КПП. Металева бортова платформа в розмірі не 7,5х2,6х0,65.

Крани-маніпулятори PALFINGER, максимальною вантажопідйомністю 3100 кг, мають виліт стріли 9,6 м, момент підйому - 75 кНм, кут повороту - 400º; повнофункціональний пульт управління з обох сторін, вантажопідйомність на кінці стріли - 720 кг, гідравлічну систему захисту від перевантаження, кнопку аварійного вимкнення. Спецмашини, практично однакові по функціоналу і комплектності, відрізняються монтажем крана-маніпулятора, виконаного, на вимогу замовників, на задньому звисі рами і за кабіною автомобіля.

Ще один аналогічний автомобіль знаходиться у виробництві і після виконання всіх передпродажних процедур буде відправлений замовнику у Віницю.

Назад к другим новостям