19.02.2018

Новинка КрАЗ для аграріїв на Зернових технологіях 2018

самоскид-зерновоз КрАЗ-5401С2

Із платформою власного виробництва «АвтоКрАЗ» представляє новий самоскид-зерновоз КрАЗ-5401С2, виготовленої і встановленої на автомобіль в рамно-кузовному цеху складального виробництва. Новий зерновоз виробленого на «КрАЗі» на початку 2016 року на базі середньотоннажного самоскида колісної формули 4х2 КрАЗ-5401С2.

Він вже встиг стати популярним у машзаводів у якості бази для розміщення на ньому різних спецнадбудов. Його відмінна риса - у надзвичайній маневреності, завдяки мінімальному радіусу повороту в 7,5 м, і 10-тонній вантажопідйомності при невеликих - 6330х2500х2960, габаритах та оригінальній 7-кубовій платформі коробчастої форми.

У новому ж зерновозі цю платформу конструктивно змінили. Для підвищення завантажувального простору до 12 кубів збільшили висоту бортів. А для запобігання вантажу від атмосферних опадів передбачили дуги з тентом. Нова самоскидна платформа має задній борт, що розкривається, із двостулковими дверима із запором з запобіжником від випадкового відкриття. Платформа обладнана підйомним механізмом з телескопічним здвоєним циліндром.

самоскид-зерновоз КрАЗ-5401С2

Новинка оснащена дизельним рядним двигуном екологічного класу Євро 5 потужністю 335 к.с., однодисковим зчепленням і дев'ятиступеневою коробкою передач.

Кабіна - із максимальним рівнем комфорту: зручні сидіння на пневматичній підвісці, регульована за кутом і висотою рульова колонка, функціональна панель приладів.

Також для зручності посадки-висадки кабіна має знижену компоновку. На Міжнародній виставці «Зернові технології - 2018», яка відбулася 21-23 лютого був представлений новий самоскид-зерновоз КрАЗ-5401С2. В павільйоні №2 біля входу 2С столичного Міжнародного виставкового центру (м.Київ, Броварський проспект, 15) буде проводитися експозиція, яку влаштовує ПрАТ «АвтоКрАЗ», на неї запрошенні представники АПК України, журналісти, шанувальники торгової марки «КрАЗ».

Назад к другим новостям