29.06.2018

КрАЗ на DSA-2018 відпрацьовував ринок Південно-Східної Азії

КрАЗ на DSA-2018 відпрацьовував ринок Південно-Східної Азії

На 6-й міжнародній виставці Defence Services Asia-2018 (DSA) 16-19 квітня в Куала-Лумпур (Малайзія) вирішувався комплекс питань по роботі на ринках Південно-Східної Азії «АвтоКрАЗ».

Один з провідних форумів озброєння і військової техніки Азіатського регіону-DSA , входить до п'ятірки найбільших світових оборонних виставок. Тематикою цієї виставки стало озброєння сухопутних військ, засоби протиповітряної оборони (ППО), радіоелектронної боротьби (РЕБ) і зв'язку, авіаційну техніку, озброєння берегової охорони, бронетанкову техніку і артилерійські системи, військово-морську техніку і озброєння.

КрАЗ разом з іншими українськими підприємствами ОПК представляв свої розробки на національній експозиції ГК «Укроборонпром». З військовою технікою КрАЗ - серійною і новою, ознайомилися потенційні замовники Південно-східної Азії.

Участь в малайзійській виставці для « КрАЗ» - це можливість в одному місці зустрітися із численними партнерами по Південно-Східному регіону, зокрема Малайзії, Індонезії, Таїланду, М'янми, Бангладеш. Дивлячись на те, що на цьому військовому форумі не було випадкових відвідувачів, а основна публіка - профі, військові різних спеціальностей, пов'язаних з експлуатацією військової техніки, менеджери автозаводу мали можливість конкретного діалогу з потенційним клієнтом. В ході зустрічей обговорювалося одне з важливих питань - специфічні вимоги операторів техніки з країн цього регіону.

Назад к другим новостям