10.11.2017

КрАЗ Укргазвидобування - співпраця триває

КрАЗ Укргазвидобування - співпраця триває

Вкотре поповнилися новими вантажівками Автопарки «Укргазвидобування». На адресу філій ПАТ «Укргазвидобування» надійшли новенькі повнопривідні самоскиди КрАЗ-65032 (6х6) екологічного класу Євро 5. Відправник – ПрАТ «АвтоКрАЗ». Самоскиди виготовлені і відвантажені в рамках виграного вітчизняним виробником тендеру на відкритих торгах системи Прозорро. Вантажівки додатково до стандартної комплектації оснащені гальмівною системою з АБС, цифровим тахографом. Кабіна має спальне місце, ошинування коліс – двоскатне, об'єм платформи – 16 кубів.

У вересні здійснив останню поставку на адресу цього контрагенту Кременчуцький автозавод, напередодні Дня машинобудівника, у строк виконавши всі свої договірні зобов'язання перед ПАТ «Укргазвидобування». Це була велика партія сідельних тягачів. КрАЗ-6443 і КрАЗ-6446 (6х6) у різній комплектації. А місяцем раніше - у серпні поточного року, до філій газовидобувної української компанії поступили спеціальні лабораторії дослідження свердловин ЛСГ-10 на шасі КрАЗ-5233НЕ.

Найбільший український добувач природного газу і газового конденсату - «Укргазвидобування». Щорічно після проведення тендерів або на договірних умовах ця компанія замовляє на Кременчуцькому автозаводі різну автомобільну та спецтехніку. Із початку поточного року до філій «Укргазвидобування» надійшла велика кількість нової техніки КрАЗ, серед яких тягачі, автокрани, автоцистерни, самоскиди й лабораторії на базі КрАЗу. В основному, це повнопривідна техніка, яка найбільш підходить для роботи в умовах віддаленої місцевості. До кінця року ПрАТ «АвтоКрАЗ» планує ще відвантажити «Укргазвидобуванню» виготовлену на замовлення техніку.

Назад к другим новостям